تجهیزات پزشکی
خانه / اتوکلاو دندانپزشکی / قیمت اتوکلاو مطب دندانپزشکی

قیمت اتوکلاو مطب دندانپزشکی

قیمت اتوکلاو مطب برای دندانپزشکی در اندازه های مختلف آن در فروشگاه ما توسط بخش پشتیبانی به شما اعلام می گردد. اگر می خواهید در مورد قیمت اتوکلاو مطب دندانپزشکی و سایر تجهیزات استریل بیشتر بدانید همواره می توانید با شماره های درج شده با بخش پشتیبان و مهندسان متخصص و مجرب فروشگاه ما در ارتباط بوده و تمامی سوالات خود را بپرسید.

در فروشگاه ما می توانید دستگاه اتوکلاو مطب دندانپزشکی با کیفیت بالا را با قیمتی مناسب خریداری کنید. این فرصت استثنایی را از دست ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید.

نگاهی بر دنیای اتوکلاو های دندانپزشکی

دستگاه های اتوکلاو در نوع مطبی در کلینیک های دندانپزشکی از وسایل بسیار پر کاربرد می باشد.
این دستگاه یکی از انواع اتوکلاو های بخار است که همواره می‌تواند با فشار بالای بخار آب کار استریل لوازم کاری دندانپزشک را انجام دهد.

  • دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی قادر است هنگام انجام کار استریل دمای بسیار بالایی را تولید کند.
  • اتوکلاو های دندانپزشکی از لحاظ کلاس بندی اتوکلاو های بخار جز اتوکلاوهای کلاس b هستند.

این دستگاه‌ ها دارای مخزن آب گیری می باشند و همواره می‌ تواند با گرفتن آب مورد نیاز و تبدیل این آب به بخار آب مرطوب استریل وسایل مختلف را در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام دهند.
دستگاه های اتوکلاو مطب دندانپزشکی دارای قطعه ای به نام پمپ وکیوم یا خشک کن هستند.

این قطعه به دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی اجازه می دهد که کار استریل را هر چه سریعتر به پایان برساند. این دستگاه های کوچک و در عین حال کار راه انداز می توانند در گوشه‌ ای از کلینیک دندانپزشکی قرار بگیرند و کار استریل را بدون هیچگونه نقصی به خوبی انجام دهند.

اگر می خواهید برای خرید یک دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی اقدام نمایید همواره می توانید با ما در ارتباط باشید و دستگاه با کیفیت را با قیمتی بسیار مناسب بخرید. این دستگاه های اتوکلاو جز دسته ای پر فروش اتوکلاو بخار به حساب می آیند.

استعلام قیمت اتوکلاو مطبی از فروشنده تجهیزات دندانپزشکی

قیمت اتوکلاو مطب دندانپزشکی با توجه به مسائل مختلف می‌تواند بالا یا پایین باشد. اما گاهی اوقات قیمت اتوکلاو مطب دندانپزشکی تنها به دلیل اینکه شما به فروشنده غیر مجاز و واسطه ها برای خرید مراجعه کرده اید بالاتر از حد معمول آن به شما ارائه می شود. بر اساس اصول اصلی قیمت گذاری دستگاه اتوکلاو، قیمت اتوکلاو مطب دندانپزشکی تنها برای موارد خاصی مانند اندازه، ظرفیت کار استریل، تعداد دفعات سیکل کاری و چند مورد دیگر مشخص می شود!
اما متاسفانه چیزی که امروز درباره قیمت اتوکلاو مطب دندانپزشکی در بازار مشاهده می کنیم این است که قیمت این دستگاه بر اساس موارد غیر تخصصی مانند سودجویی و واسطه کاری افزایش پیدا کرده است. متاسفانه راهی نیز برای خلاصی کامل با اینگونه قیمت گذاری ها وجود ندارد. مشتری باید بتواند آگاهانه انتخاب کند و خرید خود را با بهترین قیمت انجام دهد.

با استعلام قیمت اتوکلاو مطب دندانپزشکی از فروشگاه ما متوجه این مطلب می‌ شوید که قیمت ارائه شده برای این دستگاه به شما در فروشگاه ما بسیار مقرون به صرفه است. اگر خواهان خرید اقتصادی هستید، فروشگاه ما می تواند مناسب ترین مکان برای ثبت سفارش خرید شما باشد.

جای هیچگونه شکی وجود ندارد که ما با ارائه قیمت مناسب برای دستگاه اتوکلاو مطب هرگز از کارایی، ماندگاری و کیفیت آن کم نکرده ایم.

فروش اتوکلاو های دندانپزشکی با ظرفیت های متفاوت

یک نکته مهم در تعیین قیمت اتوکلاو مطب دندانپزشکی ظرفیت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی است. این دستگاه های با کیفیت دارای ظرفیت های متفاوتی هستند. معمولا کوچکترین دستگاه اتوکلاو ۱۰ لیتری است. و این انداره و ظرفیت تا بزرگتر نیز افزایش می یابد.
اما آیا می دانید در واقع وقتی حرف از ظرفیت دستگاه اتوکلاو می‌زنیم منظورمان چیست؟ به صورت تخصصی و با معیار های اساسی ظرفیت دستگاه اتوکلاو با توجه به اندازه مخزن آب گیری آن مشخص می‌شود. این موضوع به این معناست که هرچقدر مخزن آب گیری بزرگتر باشد ظرفیت دستگاه برای انجام کار استریل نیز بیشتر خواهد شد.
دستگاه اتوکلاو از اندازه های بسیار کوچک تا اندازه بزرگ در فروشگاه ما موجود است.

قیمت اتوکلاو مطب دندانپزشکی با توجه به ظرفیت آن هر چقدر بزرگتر باشد بالاتر می‌رود. اما در فروشگاه ما باز هم می توانید قیمت اتوکلاو مطب دندانپزشکی را برای بزرگترین ظرفیت آن نیز به صورت مقرون به صرفه بپردازید. برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

تمامی اتوکلاو های موجود در فروشگاه ما دارای تاییدیه وزارت بهداشت است.

خرید اتوکلاو های باکیفیت دارای تاییدیه وزارت بهداشت

اتوکلاو های دندانپزشکی که ما در فروشگاه مان برای فروش قرار داده ایم همگی دارای تاییدیه از وزارت بهداشت هستند. این تاییدیه از وزارت بهداشت می تواند مهر تاییدیه بر کیفیت بالای دستگاه هایی باشد که ما به شما ارائه می‌ کنیم.
این نکته را مد نظر قرار دهید که اتوکلاو های دندانپزشکی با قیمت ها و برند های متفاوتی در بازار به شما ارائه می گردند. این برندها داخلی و خارجی هستند. اگر نمی توانید بهترین دستگاه را انتخاب کنید مشاوره های رایگان ما می تواند کمک خوبی برای تان باشد. دستگاه اتوکلاوی که انتخاب می کنید باید بتواند کار استریل را به بهترین شکل انجام دهد.
بدون شک اتوکلاو هایی که دارای کیفیت ساخت خوبی نباشند هرگز نمی‌تواند کار استریل را برایتان به خوبی انجام دهد. با خرید اتوکلاو های مطب دندانپزشکی از فروشگاه ما علاوه بر پرداخت قیمت مقرون به صرفه در مقابل کالا کیفیت بسیار بالایی را نیز خریداری خواهید کرد.

خرید دستگاه اتوکلاو به صورت شرایطی در فروشگاه ما امکان پذیر است

نحوه ثبت سفارش خرید دستگاه اتوکلاو مطب دندانپزشکی

برای ثبت سفارش خرید دستگاه اتوکلاو مطب دندانپزشکی ها می توانید با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید. همچنین در زمینه پرداخت به صورت کامل یا اقساط نیز می توانید شرایط فروشگاه ما را از بخش پشتیبانی جویا شوید. ما برای ایجاد رفاه برای مشتریان گرامی پرداخت اقساطی و شرایطی را در کنار پرداخت کامل قرار داده ایم تا اگر هنگام خرید دستگاه اتوکلاو و سایر تجهیزات استریل دچار مشکل مالی باشید بتوانید با شرایط ویژه ای که ما برای فروش دستگاه اتوکلاو مان در نظر گرفته‌ ایم سفارش خود را ثبت کنید.

همواره می توانید در مورد شرایط ویژه فروش دستگاه اتوکلاو در فروشگاه ما از همکاران بخش پشتیبانی بیشتر بپرسید.
مشاوره و فروش:
مهندس افسانه باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اتوکلاو رومیزی قیمت مناسب

خرید اتوکلاو رومیزی قیمت مناسب

خرید اتوکلاو رومیزی با کیفیت را با قیمت مناسب تکمیل نمایید. در اینجا می توانید …